TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/
TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο/Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ/Η ΣΑΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ;

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο/Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ/Η ΣΑΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ; Empty ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο/Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ/Η ΣΑΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ;

Δημοσίευση από gio Πεμ 14 Ιουν - 17:23

Εδώ θα κάνουμε κουβεντούλα και θα γράφουμε για τους αγαπημένους μας συγγραφείς.
gio
gio
Συντονιστής

Χώρα Χώρα : Greece
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Γιώργος
Τόπος Τόπος : Τιτάνειο-Καρδίτσας
Ηλικία Ηλικία : 47
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 303
Έλαβες ευχαριστώ Έλαβες ευχαριστώ : 81
Browser Browser : ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο/Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ/Η ΣΑΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ; 21810

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο/Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ/Η ΣΑΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ; Empty Απ: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο/Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ/Η ΣΑΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ;

Δημοσίευση από ΜΗΔΕΙΑ Δευ 18 Ιουν - 14:36

Οκ θα κάνω εγώ την αρχή Smile ....... αλλά πρέπει να τονίσω ότι δεν έχω μόνο ένα αγαπημένο συγγραφέα..... χα χα χα!!! Ανάλογα με τη διάθεσή μου... 8)


AGATHA CHRISTIE

Όταν θέλω απλά λίγη ψυχαγωγία…. παίρνω ένα από τα βιβλία της “Queen of Crime” και ξεχνάω τι συμβαίνει γύρω μου… μου αρέσουν πολύ οι ιστορίες της. Τα «εγκλήματά της» είναι όλα τα λεφτά και ο τρόπος που έχει στήσει τους χαρακτήρες και την εξέλιξη των περιπετειών της είναι πολύ αγγλικό και κλασσικό… Το πρώτο της αστυνομικό μυθιστόρημα «The Mysterious Affair at Styles» όπου πρωτοεμφανίζεται ο μεγάλος της πανέξυπνος και εκκεντρικός ήρωας Hercule Poirot και το επίσης πασίγνωστο «Murder on the Orient Express» όπου συμμετέχει κι ένας έλληνας γιατρός, είναι τα αγαπημένα μου! study ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο/Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ/Η ΣΑΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ; 161200265


SALMAN RUSHDIE

Μεγάαααλοοοος…. Πολύ μεγάααλοοος…. smiley7181 Χα χα χα!!! Δεν έχω διαβάσει άλλο συγγραφέα που να με εντυπωσίασε και να με ταξίδεψε τόσο πολύ… Έχει το απίστευτο ταλέντο να αναμιγνύει μύθους, παραμύθια, θρησκευτικά στοιχεία, φιλοσοφία, ιστορία, πραγματικά γεγονότα και μια γερή δόση ειρωνείας και καυστικού αλλά και τρυφερού χιούμορ στις ιστορίες του όπου προσπαθεί να δείξει ή να καταλάβει ο ίδιος τον κόσμο και την πραγμάτικοτητά μας με όλα της τα τρελά, γελοία και απαράδεκτα… Και φυσικά και ο έρωτας και η αγάπη δεν απουσιάζουν…


ΜΗΔΕΙΑ
ΜΗΔΕΙΑ
Συντονιστής

Χώρα Χώρα : Greece
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Τόπος Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία Ηλικία : 49
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2153
Έλαβες ευχαριστώ Έλαβες ευχαριστώ : 64
Browser Browser : ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο/Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ/Η ΣΑΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ; 41610

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης