TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/
TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/

Οι "μοναξιές" της Άντζελας, η απάτη με τα μηνύματα και τα θύματα που χρεώθηκαν εκατοντάδες ευρώ

Πήγαινε κάτω

Οι "μοναξιές" της Άντζελας, η απάτη με τα μηνύματα και τα θύματα που χρεώθηκαν εκατοντάδες ευρώ Empty Οι "μοναξιές" της Άντζελας, η απάτη με τα μηνύματα και τα θύματα που χρεώθηκαν εκατοντάδες ευρώ

Δημοσίευση από * * * Xrysa * * * Σαβ 8 Σεπ - 12:53

Οι "μοναξιές" της Άντζελας, η απάτη με τα μηνύματα και τα θύματα που χρεώθηκαν εκατοντάδες ευρώ



Οι "μοναξιές" της Άντζελας, η απάτη με τα μηνύματα και τα θύματα που χρεώθηκαν εκατοντάδες ευρώ Scaled.php?server=560&filename=nilonhalij504a760303027




Συνεχίζεται με αμείωτη ένταση ο «βομβαρδισμός» των κινητών τηλεφώνων αρκετών Πατρινών με ύποπτα μηνύματα, δήθεν μοναχικών γυναικών που ψάχνουν για παρέα. Όπως μάλιστα αναφέρουν πληροφορίες του thebest, δεν είναι λίγοι εκείνοι που έπεσαν στην παγίδα που τους έστησαν οι απατεώνες με αποτέλεσμα να χρεωθούν οι λογαριασμοί τους πολλές δεκάδες ευρώ.

Τα μηνύματα αυτά αποστέλλονται από εταιρείες οι οποίες με το που υπάρξει ανταπόκριση από τον αποδέκτη, χρεώνουν χωρίς πριν να έχουν λάβει καμία εξουσιοδότηση από τον κάτοχο του κινητού.

Το χαρακτηριστικότερο από τα μηνύματα που κυκλοφορεί στα τηλέφωνα δεκάδων Πατρινών (με μικρές παραλλαγές στα ονόματα) είναι το παρακάτω:

«Ειρήνη μου χάθηκες. Τι κάνεις; Χαθήκαμε! Εγώ που να στα λέω… χώρισα πριν 4 μήνες. Είμαι στις μοναξιές μου και ψάχνομαι! Πάμε αύριο για καφέ να τα πούμε από κοντά; Άντζελα.»!






Πηγή: thebest
* * * Xrysa * * *
* * * Xrysa * * *
Διαχειριστής

Χώρα Χώρα : Greece
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Τόπος Τόπος : Agrinio
Ηλικία Ηλικία : 42
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3081
Έλαβες ευχαριστώ Έλαβες ευχαριστώ : 143
Browser Browser : Οι "μοναξιές" της Άντζελας, η απάτη με τα μηνύματα και τα θύματα που χρεώθηκαν εκατοντάδες ευρώ 41610

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης