TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/
TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/

Ανδρέας Φουστάνος: “Η Νατάσα ακόμα το πληρώνει που παντρεύτηκε πλαστικό χειρουργό!”

Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Φουστάνος: “Η Νατάσα ακόμα το πληρώνει που παντρεύτηκε πλαστικό χειρουργό!” Empty Ανδρέας Φουστάνος: “Η Νατάσα ακόμα το πληρώνει που παντρεύτηκε πλαστικό χειρουργό!”

Δημοσίευση από * * * Xrysa * * * Σαβ 17 Νοε - 15:07

Ανδρέας Φουστάνος: “Η Νατάσα ακόμα το πληρώνει που παντρεύτηκε πλαστικό χειρουργό!”



Για την σχέση του με την πρώην σύζυγό του, Νατάσα Θεοδωρίδου και τις ...φήμες που κυκλοφόρησαν περί επανασύνδεσης όταν εκείνος πήγε να την δει στην πρεμιέρα της, στο νυχτερινό κέντρο που εμφανίζεται, μίλησε ο Ανδρέας Φουστάνος στο περιοδικό Λοιπόν και την δημοσιογράφο Ρενέ Σαραντινού.

Πρόσφατα, το γεγονός ότι πήγατε στην πρεμιέρα της πρώην συζύγου της, της Νατάσας Θεοδωρίδου, φούντωσε πάλι τις φήμες…

Το αυτονόητο να το κάνουμε τώρα μυθιστόρημα; Είναι η πρώην σύζυγός μου, γιατί να μην πάω να τη δω;

Ναι, αλλά κυκλοφόρησαν σενάρια επανασύνδεσης…

Και “καλημέρα” να πούμε, επανασύνδεση θα το θεωρήσουν.

Η Νατάσα Θεοδωρίδου πλήρωσε το γεγονός ότι παντρεύτηκε έναν πλαστικό χειρουργό;

Ακόμα το πληρώνει, συνέχεια με ρωτάνε γι’αυτό το πράγμα. Εδώ βλέπουν να αλλάζει κάποιος τα μαλλιά του και λένε ότι έκανε πλαστική. Καταρχάς, τι πλαστική να κάνει η Νατάσα; Είναι μικρή, δεν έχει μπει καν στη φάση της γήρανσης. Επίσης, αν την προσέξεις, δεν έχει αλλάξει κάτι στο πρόσωπό της. Από τότε που την ξέρω εγώ είναι η ίδια.







Πηγή: myclicknews


* * * Xrysa * * *
* * * Xrysa * * *
Διαχειριστής

Χώρα Χώρα : Greece
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Τόπος Τόπος : Agrinio
Ηλικία Ηλικία : 42
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3081
Έλαβες ευχαριστώ Έλαβες ευχαριστώ : 143
Browser Browser : Ανδρέας Φουστάνος: “Η Νατάσα ακόμα το πληρώνει που παντρεύτηκε πλαστικό χειρουργό!” 41610

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης