TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/
TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/

Αγγελική Ηλιάδη: «Αν δεν βρω το τραγούδι που έχω στο μυαλό μου θα αποσύρω την συμμετοχή μου για την Eurovision»

Πήγαινε κάτω

Αγγελική Ηλιάδη: «Αν δεν βρω το τραγούδι που έχω στο μυαλό μου θα αποσύρω την συμμετοχή μου για την Eurovision»  Empty Αγγελική Ηλιάδη: «Αν δεν βρω το τραγούδι που έχω στο μυαλό μου θα αποσύρω την συμμετοχή μου για την Eurovision»

Δημοσίευση από * * * Xrysa * * * Κυρ 20 Ιαν - 10:48

Αγγελική Ηλιάδη: «Αν δεν βρω το τραγούδι που έχω στο μυαλό μου θα αποσύρω την συμμετοχή μου για την Eurovision»



Αγγελική Ηλιάδη: «Αν δεν βρω το τραγούδι που έχω στο μυαλό μου θα αποσύρω την συμμετοχή μου για την Eurovision»  3348d7c5d5f23a9bbac989172f445e14_L




Η Αγγελική Ηλιάδη εξομολογήθηκε στην κάμερα του Star ότι αν τελικά δεν βρει τραγούδι που να της αρέσει συμμετάσχει στον ελληνικό τελικό της Eurovision.
«Ακόμη ψάχνουμε το τραγούδι. Μπορεί να μην βρεθεί αυτό που έχω εγώ στο μυαλό μου, οπότε όλα είναι πιθανά. Η πρόθεσή μου είναι να έχει ελληνικό στίχο το κομμάτι. Η ταμπελίτσα της λαϊκής τραγουδίστριας δεν με περιορίζει στο να θέλω να συμμετάσχω στην Eurovision». Ενώ είναι διατεθειμένη μέχρι και ζεϊμπέκικο να χορέψει αν χρειαστεί στη σκηνή του διεθνή διαγωνισμού.












Πηγή: gossip-tv
* * * Xrysa * * *
* * * Xrysa * * *
Διαχειριστής

Χώρα Χώρα : Greece
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Τόπος Τόπος : Agrinio
Ηλικία Ηλικία : 42
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3081
Έλαβες ευχαριστώ Έλαβες ευχαριστώ : 143
Browser Browser : Αγγελική Ηλιάδη: «Αν δεν βρω το τραγούδι που έχω στο μυαλό μου θα αποσύρω την συμμετοχή μου για την Eurovision»  41610

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης