TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/
TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/

ΠΑΤΡΑ: Παρέδωσε τα κλειδιά του σπιτιού του στον Διευθυντή Τράπεζας

Πήγαινε κάτω

ΠΑΤΡΑ: Παρέδωσε τα κλειδιά του σπιτιού του στον Διευθυντή Τράπεζας Empty ΠΑΤΡΑ: Παρέδωσε τα κλειδιά του σπιτιού του στον Διευθυντή Τράπεζας

Δημοσίευση από * * * Xrysa * * * Σαβ 4 Φεβ - 16:03

ΠΑΤΡΑ: Παρέδωσε τα κλειδιά του σπιτιού του στον Διευθυντή Τράπεζας


Έγινε κι΄αυτό. Πατρινός ο οποίος έχει αγοράσει διαμέρισμα με στεγαστικό δάνειο εμφανίστηκε χθες το πρωί σε κεντρικό υποκατάστημα της τράπεζας, από την οποία έλαβε για την αγορά του σπιτιού 300.000€, κατευθύνθηκε στο διευθυντή του υποκαταστήματος και του άφησε πάνω στο γραφείο δυο κλειδιά.

Στην ερώτηση του διευθυντή «τι είναι αυτά»;, ο πελάτης απάντησε. «Σας παραδίδω τα κλειδιά του σπιτιού μου. Με συμφέρει να το πάρετε και να νοικιάσω το διπλανό έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα. Η αξία του από 300000 έχει πέσει στις 150.000, εγώ καλούμαι να πληρώσω σε σας σχεδόν τα διπλάσια, με κυνηγούν τα χαράτσια και δεν έχω ευρώ να κυκλοφορήσω. Πάρτε τα κλειδιά και κάντε το ότι θέλετε»!!!

Το περιστατικό συνέβη σήμερα το πρωί μπροστά στα έκπληκτα μάτια υπαλλήλων και πελατών της τράπεζας, το υποκατάστημα της οποίας βρίσκεται σε κεντρικότατο δρόμο της Αχαϊκής πρωτεύουσας.



Πηγή: dete
* * * Xrysa * * *
* * * Xrysa * * *
Διαχειριστής

Χώρα Χώρα : Greece
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Τόπος Τόπος : Agrinio
Ηλικία Ηλικία : 42
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3081
Έλαβες ευχαριστώ Έλαβες ευχαριστώ : 143
Browser Browser : ΠΑΤΡΑ: Παρέδωσε τα κλειδιά του σπιτιού του στον Διευθυντή Τράπεζας 41610

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης