TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/
TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/

«Ο Χατζηγιάννης ως τραγουδιστής δεν είναι κάτι ιδιαίτερο»

Πήγαινε κάτω

«Ο Χατζηγιάννης ως τραγουδιστής δεν είναι κάτι ιδιαίτερο» Empty «Ο Χατζηγιάννης ως τραγουδιστής δεν είναι κάτι ιδιαίτερο»

Δημοσίευση από * * * Xrysa * * * Παρ 11 Μάης - 15:54

«Ο Χατζηγιάννης ως τραγουδιστής δεν είναι κάτι ιδιαίτερο»


«Ο Χατζηγιάννης ως τραγουδιστής δεν είναι κάτι ιδιαίτερο» Rhpm2o



Την άποψη του για τον Μιχάλη Χατζηγιάννη αλλά και για τους καλλιτέχνες της νεότερης γενιάς, εξέφρασε ο Χρήστος Δάντης.
«Κοιτώντας πίσω, συνειδητοποίησα πόσο και πόσους έχει επηρεάσει η μουσική που κάναμε στο παρελθόν. Αν για παράδειγμα δεν είχαν προηγηθεί αυτά που έκανα εγώ, δεν ια υπήρχαν στη μουσική σκηνή άνθρωποι όπως ο Μιχάλης Χατζηγιάννης».
Πώς βλέπει όμως την μουσική πορεία του Μιχάλη Χατζηγιάννη;
«Είναι ένας πολύ ταλαντούχος δημιουργός. Ως τραγουδιστής, δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Χαίρομαι όμως πραγματικά, γιατί αυτή η γενιά που αντιπροσωπεύει ο Μιχάλης, πάτησε στην ουσία πάνω στα δυο άλμπουμ που είχα κάνει, το “Παλιό μου παλτό”, και το “Δωμάτιο”. Τα θεώρησαν “ευαγγέλιο” και τα αξιοποίησαν μουσικά πάρα πολύ καλά».
Στα 46 του όπως λέει αντιμετωπίζει πολύ όμορφα την ωριμότητα του:
«Μεγαλώνω πια. Δεν μπορώ να κοπανιέμαι πια στη σκηνή όπως στα 30 μου, γιατί θα είμαι αστείος. Αλλά δεν χάνω τη δίψα μου για τη ζωή, και ζωή για μένα είναι πάντα πάνω στη σκηνή».
Μιλώντας για την σύντροφο του, έχει να πει μόνο τα καλύτερα:
«Εκτός από την κόρη μου, για πρώτη φορά στη ζωή μου έχω έναν άνθρωπο, τη σύντροφο μου, που με καταλαβαίνει απόλυτα. Η σχέση μας εξελίσσεται πάρα πολύ σοβαρά».
Όσο για το πώς βλέπει την πορεία της Ελευθερίας Ελευθερίου στη φετινή Eurovision;
«Ο διαγωνισμός έχει χάσει την αίγλη του από πέρυσι. Η Ελευθερία έχει κάτι, είναι ταλαντούχα, παρόλο που το τραγούδι της δεν λέει κάτι».




Πηγή: greek-radar
* * * Xrysa * * *
* * * Xrysa * * *
Διαχειριστής

Χώρα Χώρα : Greece
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Τόπος Τόπος : Agrinio
Ηλικία Ηλικία : 42
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3081
Έλαβες ευχαριστώ Έλαβες ευχαριστώ : 143
Browser Browser : «Ο Χατζηγιάννης ως τραγουδιστής δεν είναι κάτι ιδιαίτερο» 41610

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης