TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/
TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/

Κλούβα των ΜΑΤ έπεσε πάνω σε Ελληνίδα ηθοποιό!

Πήγαινε κάτω

Κλούβα των ΜΑΤ έπεσε πάνω σε Ελληνίδα ηθοποιό! Empty Κλούβα των ΜΑΤ έπεσε πάνω σε Ελληνίδα ηθοποιό!

Δημοσίευση από * * * Xrysa * * * Κυρ 13 Μάης - 16:11

Κλούβα των ΜΑΤ έπεσε πάνω σε Ελληνίδα ηθοποιό!



Άγιο είχε η ηθοποιός Πέννυ Σταθάκη! Μια κλούβα της αστυνομίας καρφώθηκε πάνω της, αλλά ευτυχώς σώθηκε!

Η ίδια εξήγησε στην κάμερα του STAR τι ακριβώς συνέβη. «Παρκάρω στην Κωνσταντίνου Παλαιολόγου και είμαι έτοιμη να ανοίξω την πόρτα. Ακούω κρακ, μένω ακίνητη και λέω παναγία μου ζω; τι έχει γίνει; Έχει περάσει κλούβα των ΜΑΤ και προεξέχει λεπίδα στο πίσω μέρος. Κόβει τη λαμαρίνα του αυτοκινήτου κι εγώ είμαι μέσα και συμπιέζομαι».

Ο απρόσεκτος οδηγός του οχήματος δεν υπολόγισε σωστά και χτύπησε το μικρό αυτοκίνητο της ηθοποιού. Εκείνη φοβισμένη από το συμβάν είπε πως, «έριξε την κλούβα πάνω στο αυτοκίνητο και εμένα με έκοψε η λάμα».

Η Πέννυ που εγκλωβίστηκε στο όχημα της στη Νέα Σμύρνη είπε πως οι κάτοικοι προσπάθησαν να την απεγκλωβίσουν, ενώ τόνισε πως «ο Άγιος Ανδρέας με φύλαξε και ευτυχώς δεν είχα μέσα το παιδί μου».

Ο λόγος που περίμενε σε εκείνο το σημείο ήταν γιατί περίμενε να πάρει την κόρη της από το φροντιστήριο.

Το όχημα της υπέστη σοβαρή ζημιά, αλλά η ηθοποιός δε στράφηκε κατά του άνδρα της αστυνομίας.​​




Πηγή: star
* * * Xrysa * * *
* * * Xrysa * * *
Διαχειριστής

Χώρα Χώρα : Greece
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Τόπος Τόπος : Agrinio
Ηλικία Ηλικία : 42
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3081
Έλαβες ευχαριστώ Έλαβες ευχαριστώ : 143
Browser Browser : Κλούβα των ΜΑΤ έπεσε πάνω σε Ελληνίδα ηθοποιό! 41610

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης