TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/
TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/

Γιάννης Πλούταρχος: «Δεν πολιτεύομαι. Είμαι καλλιτέχνης. Δεν ξέρω να λειτουργώ σαν πολιτικός!»

Πήγαινε κάτω

Γιάννης Πλούταρχος: «Δεν πολιτεύομαι. Είμαι καλλιτέχνης. Δεν ξέρω να λειτουργώ σαν πολιτικός!» Empty Γιάννης Πλούταρχος: «Δεν πολιτεύομαι. Είμαι καλλιτέχνης. Δεν ξέρω να λειτουργώ σαν πολιτικός!»

Δημοσίευση από * * * Xrysa * * * Κυρ 20 Μάης - 1:06

Γιάννης Πλούταρχος: «Δεν πολιτεύομαι. Είμαι καλλιτέχνης. Δεν ξέρω να λειτουργώ σαν πολιτικός!»


Γιάννης Πλούταρχος: «Δεν πολιτεύομαι. Είμαι καλλιτέχνης. Δεν ξέρω να λειτουργώ σαν πολιτικός!» 257esya



Έξι συναυλίες έδωσε ο Γιάννης Πλούταρχος σε Αμερική και Καναδά, και ήταν όλες τους… sold out!

Μιλώντας στο GreekReporter, ο καλλιτέχνης δεν έκρυψε τη χαρά του γι΄αυτό:

«Ούτε η πρώτη μου φορά δεν ήταν έτσι! Που συνήθως τις πρώρες φορές πάντα ο κόσμος θέλει να δει τον καλλιτέχνη από κοντά. Αυτό δηλώνει πολλά πράγματα για μένα, και πολύ μεγάλη ευθύνη!»

Μαζί του, ήταν και η σύζυγος του, Μαρία:

«Παντού έρχεται. Μόνο την εποχή που ήταν έγκυος στο τελευταίο μας παιδί δεν ήρθε».

Όσο για τα πέντε τους παιδιά;

«Τα παιδιά σπίτι με τη γιαγιά. Με τη μάνα μου, που είναι εκεί… κολώνα!»

Μάλιστα δεν έκρυψε και τη χαρά του που έχει μεγάλη οικογένεια:

«Ήθελα πάντα να κάνω μεγάλη οικογένεια. Είναι σπάνιο είδος οι γυναίκες να δέχονται να κάνουν τόσα πολλά παιδιά. Είμαι τυχερός πολύ!»

Τέλος, αποκάλυψε πως του έχουν γίνει πολλές προτάσεις να πολιτευτεί, αλλά τις απέρριψε όλες, επειδή «είμαι καλλιτέχνης, δεν έχω καμία σχέση με την πολιτική, δεν την γνωρίζω και δεν ξέρω να μιλάω με αυτή τη γλώσσα. Δεν ξέρω να λειτουργώ σαν πολιτικός. Είμαι πολύ αυθόρμητος άνθρωπος!»




Πηγή: star
* * * Xrysa * * *
* * * Xrysa * * *
Διαχειριστής

Χώρα Χώρα : Greece
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Τόπος Τόπος : Agrinio
Ηλικία Ηλικία : 42
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3081
Έλαβες ευχαριστώ Έλαβες ευχαριστώ : 143
Browser Browser : Γιάννης Πλούταρχος: «Δεν πολιτεύομαι. Είμαι καλλιτέχνης. Δεν ξέρω να λειτουργώ σαν πολιτικός!» 41610

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης