TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/
TrelosTwnFm-News
Σας ανακοινώνω οτι το forum θα είναι ''ανενεργό'' σε θέματα.
Και πλέον την σκυτάλη στην ενημέρωση θα την ''πάρει'' το blog.
Καλή συνέχεια να έχουμε.

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/

Άγριος ξυλοδαρμός Ισραηλινού ανταποκριτή κατά τη διάρκεια ρεπορτάζ του για την Χρυσή Αυγή!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Άγριος ξυλοδαρμός Ισραηλινού ανταποκριτή κατά τη διάρκεια ρεπορτάζ του για την Χρυσή Αυγή! Empty Άγριος ξυλοδαρμός Ισραηλινού ανταποκριτή κατά τη διάρκεια ρεπορτάζ του για την Χρυσή Αυγή!

Δημοσίευση από * * * Xrysa * * * Πεμ 7 Ιουν - 15:31

Άγριος ξυλοδαρμός Ισραηλινού ανταποκριτή κατά τη διάρκεια ρεπορτάζ του για την Χρυσή Αυγή!



Άγριος ξυλοδαρμός Ισραηλινού ανταποκριτή κατά τη διάρκεια ρεπορτάζ του για την Χρυσή Αυγή! 284leg



Ο Γκιλ Σέφλερ, δημοσιογράφος της Jerusalem Post ήρθε στην Ελλάδα για να κάνει ρεπορτάζ για την Χρυσή Αυγή! Δυστυχώς, όμως, όπως αποκαλύπτει ο ίδιος κατέληξε στο νοσοκομείο.

Το περιστατικό συνέβη την Τρίτη, που μας πέρασε έξω από το Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο! Μια ομάδα περίπου 20 μασκοφόρων άρχισε να χτυπάει πρόσφυγες, μετανάστες και άστεγους στη μέση του δρόμου.

Ο ίδιος μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο νοσοκομείο σύμφωνα με το lay-out... Είχε χτυπήσει στο κεφάλι και στο στήθος.
Ο ίδιος τονίζει: «Το λυπηρό για την επισφαλή κατάσταση εδώ αυτή τη στιγμή είναι ότι δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα αν δράστες μου ήταν από την ακροδεξιά ή ακροαριστερά, αλλά δεν πειράζει»!

Και πρόσθεσε: «Στο κέντρο της Αθήνας τόσο συχνά παίρνουν το νόμο στα χέρια τους. Όταν είδα την κακία από την επίθεση στους ανθρώπους έξω από το μουσείο χρησιμοποιώντας κλομπ και μπαστούνια, έκανα το καθήκον μου σαν δημοσιογράφος και τραβούσα φωτογραφίες».

Ο Γκιλ Σέφλερ πρόσθεσε: «Αυτή η χώρα διανύει μια δύσκολη στιγμή. Σαφώς, υπάρχει πρόβλημα, όταν η βία του όχλου μπορεί να ξεσπάσει μέρα μεσημέρι στο κέντρο της πρωτεύουσας. Πρέπει να γίνουν περισσότερα για να προστατευθούν οι Έλληνες πολίτες, οι μετανάστες, οι πρόσφυγες, οι τουρίστες και οι δημοσιογράφοι, από το κύμα της βίας στους δρόμους».


Δείτε το συγκλονιστικό βίντεο!







Πηγή: gossip-tv
* * * Xrysa * * *
* * * Xrysa * * *
Διαχειριστής

Χώρα Χώρα : Greece
Φύλλο Φύλλο : Θηλυκό
Τόπος Τόπος : Agrinio
Ηλικία Ηλικία : 42
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3081
Έλαβες ευχαριστώ Έλαβες ευχαριστώ : 143
Browser Browser : Άγριος ξυλοδαρμός Ισραηλινού ανταποκριτή κατά τη διάρκεια ρεπορτάζ του για την Χρυσή Αυγή! 41610

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άγριος ξυλοδαρμός Ισραηλινού ανταποκριτή κατά τη διάρκεια ρεπορτάζ του για την Χρυσή Αυγή! Empty Απ: Άγριος ξυλοδαρμός Ισραηλινού ανταποκριτή κατά τη διάρκεια ρεπορτάζ του για την Χρυσή Αυγή!

Δημοσίευση από ΤΡΕΛΛΟΣ ΤΩΝ FM Πεμ 7 Ιουν - 15:43

Ανοιξαμε δουλειες παλι με την χρυση αυγη ε?
μια μια φορα.
Βασικα θελω πολλα να γραψω αλλα θα γραψω μονο μια λεξη, ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΦΤΟΥ ΣΑΣ ΨΕΥΤΟΠΑΛΙΚΑΡΑΔΕΣ.
Δε μπορω να το χωνεψω πως σε μια δημοκρατικη χωρα που γενηθηκε η δημοκρατια να κυριαρχει πλεον βια
η βια σε οποια μορφη και να εκδηλωνεται δε παυει να ειναι βια

και θελω να ρωτησω κατι κι αν εχει νου καποιος να μου απαντησει
εαν εγω εχω παντρευτει γυναικα απο ξενη χωρα θα πρεπει να φυγει απο την Ελλαδα?
θα χτυπησουν και την γυναικα μου παραδειγμα επειδη ειναι ξενη και οχι Ελληνιδα?

να τους χαιροσαστε εσεις που τους ψηφισατε

θελεις απο αντιδραση, θελεις απο αγραματοσηνη η που δεν γνωριζεται και δεν μπηκατε ποτε στον κοπο να διαβασεται και να μαθετε την ιστορια της Ελλαδας

Γενηθηκατε ελευθεροι και το χρωστατε σε Αλλους αυτο και σπερνετε βια και πειθαρχια.
ΤΡΕΛΛΟΣ ΤΩΝ FM
ΤΡΕΛΛΟΣ ΤΩΝ FM
Διαχειριστής

Χώρα Χώρα : Greece
Φύλλο Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Βασίλης
Τόπος Τόπος : Γαργαλιάνοι Μεσσηνίας
Ηλικία Ηλικία : 44
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 41153
Έλαβες ευχαριστώ Έλαβες ευχαριστώ : 320
Browser Browser : Άγριος ξυλοδαρμός Ισραηλινού ανταποκριτή κατά τη διάρκεια ρεπορτάζ του για την Χρυσή Αυγή! 41610

https://www.facebook.com//groups/trelostwnfm.forumgreek/ https://twitter.com/Trelostwnfm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης